Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek merjek lépni...

Mit tegyek merjek lépni szerintetek?

Figyelt kérdés
Jelenleg első vizsgaidőszakomat le tudtam mint vegyészmérnök hallgató,de úgy érzem, hogy nem teljesen ez az a szak ami nekem való. Gimiben is sokszor megfordult a fejemben a fogorvosi, és most jelenleg azon vacilálok,hogy merjek egyáltalán lépni. Jelenleg 20 éves vagyok, legkésőbb 21 évesen kezdhetném el a tanulmányaimat ha minden sikerülne. Ebben az egy évben emelt biológiára, és kémiára készülnék. Egy dolog aggaszt, hogy 21 évesen nem lenne mar késő, hogy orvosit kezdjek el?
2020. jan. 16. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:
65%
Soha sem késő. Abba gondolj bele, hogy hogyan képzeled el magad a jövőben. Ha a fogorvosi hivatás tenne boldoggá, akkor ne habozz, válts! Hajrá!
2020. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!