Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti hogy döntenétek egyetemi...

Ti hogy döntenétek egyetemi tanulmányok kapcsán?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, de váltani szeretnek szakot. Emiatt újra érettségizek és nyelvvizsgát is csinálok, bar a szakra, államira nem erem el a ponthatárt. Jelöltem a szak fizetős részét is, amit diákhitelből fizetnek.

Kiszámoltam 100%os emelt érettségivel, amit most csinálnék, idén, de úgy sem lenne meg a pontom, szóval akkor ne is jelentkezzek gondolom értelemszerűen az érettségire, hiszen úgymond nem számít bele, csak plusz érettségi díj és nyelvtanárra elköltött pénz lenne, nem? Azért vagyok bizonytalan, mert jónak tok jó, hogy emelt szinten angolt tanulok és tudom is, de ennyi.



2020. jan. 17. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha még egyáltalán nem csináltál emeltet, akkor meg kell most csinálod egyet, mert az alapfeltétel lett. Ha már van valami olyanból emelted, amit a kinézett szakon elfogadnak, akkor felesleges.
2020. jan. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: mármint akkor felesleges, ha anélkül is biztos meglesz a pontod a fizetősre.
2020. jan. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Van emeltem, és boven megvan a pontom a fizetosre, mert ha jol tudom, az 300 alatt van, én meg azert elegge folotte vagyok, tehat azt hiszem, ebbol a szempontbol rendben van.

Valahol melyen remelem, hogy esetleg atcsuszhatok majd fizetosrol allamira, de nem sok eselyt latok, de nem jelentkezek akkor masik emeltre, elegge vacillaltam, de valoban felesleges

2020. jan. 17. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!