Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Berzeviczy Gergely...

Miskolci Berzeviczy Gergely Szakgimnáziumba mennyi pont kell minimum, hogy felvegyenek Kereskedelemre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma (2020. 01.18.) írtam meg a felvételit. Ahogy számoltuk megoldókulccsal olyan 50 pont körül teljesítettem. Matekból 2-es 3-as vagyok, kémiából szintén a többi 4-es,5-ös. Mennyitől vesznek fel?

2020. jan. 18. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem simán megvan a felvételid így, nyilván a pontszámaid lehetnének magasabbak is, nem fogok kertelni. Azonban a kereskedős osztályba viszonylag alacsony pontszámmal is be lehet kerülni - a másik két osztályhoz képest, ahol azért jól jön a min. 60 feletti központi + jó szóbeli -, legalábbis az elmúlt évek tapasztalatai ezt mutatják.
2020. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na mizu felvettek?
2020. ápr. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!