Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esély rá hogy felvegyenek...

Van esély rá hogy felvegyenek a dlsb-be?

Figyelt kérdés
A felvételit eléggé elrontottam de a tanulmányaim alapján max. Pontot viszek, így az összpontszámom kb 92 a 125-ből

2020. jan. 18. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Esély van, az a kérdés, hogy mekkora.
2020. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen. Többek közt erre lennék kíváncsi, hogy ne álltassam magam fölös reményekkel
2020. jan. 18. 20:59
 3/6 FerikeWAS válasza:
80%

Egy rakás szar ez az iskola, inkább menj lovassyba...

Ennyi ponttal bárhova fel fognak venni

2020. jan. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Engem pár éve felvették 90 körüli összpontszámmal, sot, utanam is vették fel embereket. Csak ha van egy kis józan eszed, nem mész oda. Már engem is próbálták 6 éve lebeszélni, nem sikerült, és akkor még aránylag jó is volt (azon kívül, hogy "hetente" új igazgató jött), de most már nagyon-nagyon rossz. Szerintem nézz szét az országban, van még ezer jó kéttannyelvű, ne csessz ki saját magaddal, és válassz egy olyan rossz rendszerű iskolát, mint a dlsb. Besugnak az igazgatónak, ha meleg vagy, nem vállalhatod fel, ha cigizel, egy utolsó retek maradsz (najo, mondjuk a cigi ellenességet megértem, mert én cigizek, de nagyon nem volt jó döntés), megvonjak a kimenőt mindenkitől, ha épp vmi fideszes gyűlés van a hotelban, nehogy kimennek addig is inni a diákok, mert akkor mit szólnak... Tehát kollektíven mindenkitől elveszik a kimenőt, ja, és a kollektív büntetést is szereti az igazgatónő. A suli rendes hagyományai elvesztek, bejöttek ilyen tingli tangli fosok

. Hidd el , nem szannek időt arra, hogy lebeszeljek, de ig, ismeretlenül is azt kívánom, legyenek jobbak a diakeveid, és ne kelljen egy undorító rendszer áldozatának lenned.

2020. jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi a hiabekert.. autocorrect
2020. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én oda járok és szerintem téged meg valószínűleg felvesznek ha beszelgetni akarsz vagy kérdezni írj privátban akár
2020. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!