Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdaság és menedzsment...

Gazdaság és menedzsment szakon milyen erős a matek? Erősebb mint egy mérnökinfón?

Figyelt kérdés
BME és ELTE gtk karain néztem.
2020. jan. 19. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Meg sem kozeliti a azt a nehezsegi szintet mint egy mernoki szakon a matek.
2020. jan. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bme gtk ra jarok NG

Amikor idejottem en is ilyeneket olvastam h semmi a matek a mernokihez kepest

Nem voltam szar matekos amugy gimiben de megszenvedtem az analizist

Sztem altalaban ezt h mernokihez kepest semmi a gtk azok mondjak akik nem jartak gtkra de mindenki mast leneznek aki nem mernok


Mindezt ugy mondom h elismeresem Minden olyan embernek aki vegigkuzdott egy mernoki szakot. Nyilvan ez azzal jar h par ember kicsit El is szall a talajrol.


Szval nem nem konnyu a matek a gtkn de ez Nyilvan egyenfuggo

2020. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Picit más matekra van szükség a műszaki területen, mint az üzleti életben. Egyik sem könnyű, de azért bőven nem matematikus/fizikus szintű, nem kell beszärni tőle.

Utolsó, a BME az egy külön állatfaj az egyetemek között.

De mivel az ELTE-GTI-t is egy volt BME-s dékán csinálta meg, feltételezem, hogy ott is magasan van a minimum szint.

2020. jan. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!