Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ECDL bizonyítványt hogyan...

ECDL bizonyítványt hogyan fogadtathatok el egyetemen?

Figyelt kérdés
Következő félévben lesz Informatika tárgyam, amit tudtommal ki lehet váltani ECDL bizonyítvánnyal. Valaki meg tudná nekem mondani, hogy ezt hogyan tudom elfogadtatni? Mármint, gondolom Neptunon keresztül, de milyen kérvénnyel, és mikor? Nem találok semmi használható információt sehol:(

2020. jan. 19. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Egy ECDL bizonyitvanyt egy kozep info erettsegiert is hozzadvagnak, hogy ez nem valt ki semmit az biztos.
2020. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tanulmányi osztályt keresd meg ezzel. Én is kétlem amúgy, hogy elfogadnák informatika helyett, de ha mégis, hát mégis.
2020. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az ECDL bizi kiváltja az informatikát, de egy érettségi bizonyítvány nem. Nálunk a tanárnak kell elküldeni bescannelve és megajánlott jegyet kapunk rá. De gondolom ez egyetem válogatja.
2020. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elfogadták végül, mint Más intézményben teljesített tárgy:)
2020. febr. 7. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!