Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kőbányai Szent László...

A kőbányai Szent László Gimnázium biológia-kémia tagozatára milyen a szóbeli? A témaköröket tudom, de mondjuk a légköre gondolok.

Figyelt kérdés
És a tételeket hogyan kérdezik? Nagyon nehéz bejutni? Kb hány embert hívnak be, és abból hányat vesznek fel? Továbbá hogy zajlik, milyen közben a hangulat?
2020. jan. 19. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia:) Én tavaly szóbeliztem. 6 tételt kellett húznom, 3-at bioszból és 3-at kémiából. Hagynak fél órát, hogy kidolgozd egy papírra és a tételek pl olyanok voltak, hogy húztál egy állatot meg egy növényt, ezt kellett rendszerezni, élőhelyét leírni, ilyenek. Rendszerezni biztos, hogy kell majd. A harmadik tételem pedig az ember vérkeringése volt. Kémiából 2 elemet húztam, ezekről volt feltéve egy csomó kérdés, amire válaszolnom kellett, plusz egy számolást kellett még csinálnom. Ha jól tudom 90 embert hívnak be szóbelizni, és maga a beszélgetés nekem nagyon jól telt, kedvesek voltak és ha valami nem jutott eszembe, akkor rávezettek. 35-36 fős osztályokat szoktak indítani biosz-kémián és általában a 60.hely körül van az utolsó ember, akit felvesznek. Szurkolok neked, és ha van még bármi kérdésed nyugodtan írj privátban:)
2020. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon sokat segítettél! :-)
2020. febr. 8. 12:37
 3/6 anonim válasza:
Sziasztok! A számolásnál lehet számológépet használni? Vagy nincs szükség rá?
2020. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs rá szükség, én nem is vittem magammal :)
2020. febr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Köszi a választ! Esetleg azt meg tudnád mondani, hogy ott adnak-e / lehet-e vinni periódusos rendszert?
2020. febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ma megyek és viszek, szóval majd megírom, ha nem felejtem el.

2020. márc. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!