Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 78 pont körüli írásbelivel...

78 pont körüli írásbelivel behívhatnak, esetleg felvehetnek meg a Karinthy Frigyes Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy volt már hasonló kérdés, viszont az régebbi évekhez kapcsolódott, szeretném tudni, hogy 2020-ban lehet e lehetőségem oda menni.

Azt is tudom, hogy nem lett jó, és nem is vagyok rá büszke, viszont az az álomsuli, és nagyon szeretnék oda bekerülni.

Milyenek az esélyeim?



2020. jan. 19. 23:14
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Még*, lehet-e*
2020. jan. 19. 23:16
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg.

Jegyeid?

2020. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly 76 pontos írásbelivel simán, különösebb izgalom nélkül felvették az egyik ismerősömet. Gondolom, ha oda akarsz menni, a jegyeid elég jók, az is számít. Most készülj a szóbelire és ne legyél elkeseredve, a 78 pont egyáltalán nem rossz!
2020. jan. 20. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát mindig kitűnő voltam, kivéve hatodik év végén matekból, azon kívül csak ötös.
2020. jan. 20. 07:10
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
A felvételi vizsga nem témazáró dolgozat. Az egymáshoz képest elért eredmény számít, nem pedig az, hogy konkréten hány pontot szereztél. Persze minél többet, annál valószínűbb, hogy elöl vagy a rangsorban.
2020. jan. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt években ilyen bizonyítvánnyal és 60 ponttal már behívtak szóbelire embereket a Karinthyba. Persze ahogy az utolsó írja, nem tudni, idén mi lesz, de nagyon valószínű, hogy a 78 pontszámmal simán behívnak.

Aztán hogy felvesznek-e, az már más kérdés, de ha ennyire motivált vagy, biztos jól teljesítesz majd a szóbelin.

2020. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, a Karinthy tavaly mindenkit behívott szóbelire, aki oda jelentkezett.
2020. jan. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
21%
Németre és a 4 évesre nagyobb esélyed van.Angolra a 80 felettieket szeretik felvenni.
2020. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
#8 Nem feltétlenül. Tavaly 76 pontos írásbelivel és kitűnő bizonyítvánnyal könnyedén, különösebb izgalom nélkül bejutott egy ismerősöm. Egyáltalán nem volt hátul a rangsorban, már az ideiglenes listán látszott, hogy simán bent lesz. Kérdező, ne stresszelj, készülj a szóbelire, h ott is jól teljesítesz, simán van esélyed! (Ráadásul az a 78 pont akár több is lehet, hiszen még nincs hivatalos eredmény.)
2020. jan. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Végül hány pontod lett? Behívtak?
2020. márc. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!