Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az SE vagy a DE fogorvosi...

Az SE vagy a DE fogorvosi karán jobb a gyakorlati képzés?

Figyelt kérdés
Illetve úgy általában melyik egyetemet ajánlanátok inkább?

2020. jan. 20. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, főleg a Debreceni egyetem órarendje, fogorvosit nem találom csak az áokosat:/
2020. febr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban elmondható, hogy a Semmelweis nem olyan családias hangulatú, mint egy vidéki fogorvosi /orvosi. Sőt, mióta Merkely a rektor a SOTE-n, elég sok változás van kilátásban, nem feltétlen hallgatóbarát az oktatás. Tőlünk az évfolyamról 5-6 ember már az első évben újra felvételizett másik fogorvosira, és masodevben még hullottak is ki jócskán...
2020. jún. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves második, te oda jársz fogorvosi szakra? Az egyik ismerősöm aki ott tanul azt mondta, hogy a curriculum reform nincs túl nagy hatással a fogorvosképzésre
2020. jún. 7. 07:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Oda járok igen, és de, szerintem nagy reform ez... Elég, ha az anatómia, az immunológia vagy az élettan oktatást nézzük, csak hogy néhány alapozó tárgyat említsek. Az mondjuk például, hogy szétszednek tárgyakat, vagy hogy 3.évről lehozzák 2.évre(és még sorolhatnám) szerintem elég nagy változás. Nem egy embert ismerek, akinél egy évismétlés igencsak bonyolult lett ezek miatt, és ugyebár most szeptembertől jön még ez-az. Tavaly ősszel még dr. Gerber Gábor, a dékánunk sem tudta biztosan megmondani, pontosan hogy indul a következő tanév, mert még mindig tárgyalták a további reformokat.
2020. jún. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Én úgy tudom, hogy mind a 4 egyetemen reform lesz, szóval előbb-utóbb talán Debrecenben is hasonló lesz a helyzet.


Illetve még az lenne a kérdésem, hogy azok amiket említettél mennyire nehezítik meg a hallgatók dolgát? Konkrétan miért rosszak ezek a változások (feltéve ha rosszak)?

2020. jún. 9. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!