Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes másodévesen átmenni a...

Érdemes másodévesen átmenni a Műszaki Egyetemre a BGE-ről?

Figyelt kérdés

A kérdésem leginkább a BME-sekhez szól.

Másodéves, pénzügy és számviteles hallgató vagyok a BGE-en. Maga a szak érdekel, lassan a tölteléktárgyakon túlesem. Viszont az egyetem ügyintézésébe, a módszertan tanszék gáncsolásaiba belefáradtam.

Úgy érzem felesleges bejárni az órák nagy részére, a számviteles és néhány pénzügyes tárgy kivételével. A számonkérésen gyakran pislogok magam elé a szaktársaimmal együtt, mert az adott feladattal sem órán, sem a kötelező irodalomban nem találkoztam.

Úgy gondolom, ekkora tandíjért elvárható, hogy az anyagot normálisan leadják, ne legyen meglepi és ne kelljen a tanár után rohanni, hogy írja már be a gyakorlati jegy 1-esem, hogy felvehessem a vizsgát.

Tehát, kedves BME-sekhez, csöbörből vödörbe mennék, vagy ti nem tapasztaltok hasonlókat?



2020. jan. 21. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen szakra mennél át?
2020. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pénzügy és számvitelre
2020. febr. 13. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Akkor nem, számvitelben BGE sokkal jobb, pénzügyben BCE, és BME-n gazdaságisként másodrangú polgárként van kezelve az ember.
2020. febr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De most úgy is átköltözik az ELTÉre,nem? Pont ez a visszatartó erő is egyben, hogy állítólag a költözés miatt kis fejetlenség van. Bár akkora biztos nincs, mint itt.
2020. febr. 20. 01:13
 5/5 anonim ***** válasza:
A BME nem költözik sehova. Ez már régi sztori.
2020. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!