Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az ELTE-GTI-...

Mi a véleményetek az ELTE-GTI-ről?

Figyelt kérdés
Akik odajárnak, szerintetek megéri odamenni? Milyen a légkör, tanárok, órarend stb.? Vagy inkább a Corvinust rakjam elsőnek?

2020. jan. 21. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve járok ide nemzetközi gazdélkodásra, és angolul vettem fel mindent (ugye más tanárok, előadásmód stb.)


-Az órarend katasztrófa, hétről hétre változik, és nem igen tudod magadnak alakítani, de legalább év elején megkapod, hogyan néz ki a szemesztered.

-Egy nap volt, hogy hat órát is kellett várnom két óra között, úgyhogy ha messzebb laksz, kénytelen leszel beülni addig valahova. Mondjuk, abból a szempontból tök jó volt, hogy télen két óra között el tudtunk menni emberien kajálni ÉS korizni :D

-Van pár nagyon jó tanár, igazán emberiek, akik szívesen segítenek bármikor, viszont vannak olyanok is, akik nem tudnak jól angolul, és ezért órát se igen tudnak tartani (köhm Marketing és Pszichó).

2020. jan. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :D


Te összeségében ajánlanád, vagy inkább más egyetemet rakjak első helyre?

2020. jan. 24. 07:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia,en is a GTI-re jarok,sztem nagyon jo,mindenkeppen ajanlom.Az orarend a kovetkezo szemesztertol kezdve fix lesz,ami hatalmas konnyedseg.Am tanarok nagyon korrektek,az oktatas szinvonalas,ugyhogy szerintem mindenkepp megeri megjelolnod!
2020. jan. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Első válaszoló megint :D

Igazából még a kissé negatívabb hangvitelű válaszom után is szívesen ajánlanám :) De ha tudsz, mindenképpen menj el nyílt napra!

2020. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!