Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti melyik egyetemet ajánlanáto...

Ti melyik egyetemet ajánlanátok turizmus vendéglátás és/vagy emberi erőforrások szakra?

Figyelt kérdés
A BGE, a Pannon és a Szegedi Tudományegyetem között vacillálok. Nincsenek ismerőseim a szakmában, meg olyanok sem, akik valamelyik egyetem ezen szaka(i)n tanultak volna, szóval remélem, tudtok egy kis leírást adni róluk, hogy könnyebben döntsek!
2020. jan. 21. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak az SZTE-ről tudok nyilatkozni. Ott idén hirdették meg először a turizmus BA-t. Ergo ti lesztek az első évfolyam a szakon. Ez esetleg lehet picit hátrány a többi egyetemmel szemben, ahol már évek óta van ilyen szak. De azt el lehet mondani, h. az SZTE GTK többi szakja pl. pénzügy számvitel alapvetően magas színvonalú. Tehát szerintem biztos a turizmust is jól fogják csinálni, nem "büfé szak" lesz. Azaz gyenge. Maga Szeged is szép, élhető, jó a diákélet sok a program. Nagyváros, de mégsem akkorák a távolságok, mint Pesten.
2020. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szeged nagy város lol

Ne menj Szegedre főleg ne olyan szakra amihez nincs a tanároknak tapasztalata

2020. máj. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!