Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Corvinuson mennyire lehet...

A Corvinuson mennyire lehet más egyetemről tárgyakat elismertetni? Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ugyanarra a szakra szeretnék átmenni, és a tantervet nézve több tárgyam is azonos.

2020. jan. 21. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre jarsz?
2020. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha 70-75 százalékban egyezik a tematika akkor kötelező elfogadnia. Én is csináltam ilyet, igaz teljesen más szakon, de viszonylag korrektek voltak. Adj be mindent amit gondolsz, max elutasítják, de nekem volt olyan amiről azt hittem úgyse fogják és végül elfogadták. (mondjuk volt fordítva is egy :D)
2020. jan. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ELTE -GTI (Most vagyok első éves, de nem tetszik, viszont jó lenne, ha nem veszne kárba ez az 1 év, ha sikerülne.)
2020. jan. 22. 05:45
 4/4 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem miért nem tetszett az elte? én pont oda szeretnék átmenni :)
2020. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!