Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi Tömörkényesek! Milyen...

Szegedi Tömörkényesek! Milyen a kollégium?

Figyelt kérdés

Nagyjából minden érdekelne, szóval akinek van ideje, kérlek válaszoljon :3.


Külön kérdéseim:

-Hányan vannak egy szobában?

-El vannak különítve a lányok és a fiúk? (én lány vagyok, so főleg a lányok válasza érdekelne :D (szóismétlés, tudom))

-Ven-e kimenő, ha igen meddig?

-Kötelező olyan napközi-szerűségben írni a házit?

-Van lehetőség szobacserére?

-Milyenek a szobák?

-A sima gimnáziumosok és a rajzosok el vannak különítve?



2020. jan. 22. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Lányként szinte biztos hogy a Janikovszkyban kerülsz (részvétem miatta).

-8 (1 max 2) 6 ágyas szobák vannak

-mindennap 4ig (ha 3 után végzel akkor onnantól 1 óra), majd 7től 9ig a kilencedikeseknek

-Igen, és elég keményen veszik (vagy tanulsz vagy tanulsz, vagy ülsz bennt csendben, mást nem tehetsz) Ez 4 és 7 között van, néha este is kötelezhetnek rá

-Üresedés esetén van, de nem szeretik

-Változó. A szekrények kicsik, az ágyak régiek és sz.rok, és örülsz, ha az asztalhoz férsz.

-Igyekeznek az egy osztályba járókat egybe rakni, de nincs elkülönítés (városi kolesz, bár ha művészetis vagy, inkább szintén művészetisekkel leszel.)

Milyen szakra jönnél?

2020. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!