Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 50 pont lett a felvételim....

50 pont lett a felvételim. Mivel külföldön élek nem tudtam jól felkészülni, ezért lett olyan rossz. Van esély a margitba kerülni?

Figyelt kérdés
A szent margitba jelentkeztem. Az átlagom 4,7.ha egy jó szóbelit csinálok van esélyem bekerülni? Mennyi a minimum ponthatár?

2020. jan. 24. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Esélytelen.
2020. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Andizsuzsi ***** válasza:
23%
Mi akadályozott a felkészülésben? Az előző tizenvalahány év felvételi feladatsora megtalálható a neten. A gimnázium nevét sem tudod helyesen leírni, ahova menni szeretnél. Nincs esélyed.
2020. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mellékes, de hol írtam rosszul?
2020. jan. 24. 16:11
 4/14 A kérdező kommentje:
Képzeld el 2,hogy az összeset megcsináltam, 2004-től.emellett október közepétől jártam Skype tanárhoz. Sose voltam rossz tanuló, mégis elbasztam
2020. jan. 24. 16:15
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos 50 ponttal nagyon nem valószínű hogy egyáltalán behívnának szóbelizni.
2020. jan. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Van másik ahova érdemes lenne átjelentkezni? Gimi?
2020. jan. 24. 17:23
 7/14 Andizsuzsi ***** válasza:
70%

"Képzeld el 2,hogy az összeset megcsináltam, 2004-től.emellett október közepétől jártam Skype tanárhoz"


Akkor meg ereszd el, nem vagy odavaló. Ennek semmi köze ahhoz, hogy hol élsz. A matek feladatsor végtelenül egyszerű volt.


"szent margitba"

Itt.


Ezt nem bántásként mondom, csak tényként. Ha egyik tárgy sem sikerült, akkor ott gond van. Csak a kérdésedre válaszoltam.

2020. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Én is oda készülök, 59 pontot írtam. Hármas -négyes tanuló vagyok. Négy hármasom van, a többi négyes. Tavaly viszont volt egy kettesem matekból év végén. Van esélyem?

Tesóm pár éve 69 ponttal jutott be, bár ő 4,3 átlagú volt nyolcadikban.

2020. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Szia! A mi sulinkban nagyon népszerű a Szent Margit, és oda mindenkit, tényleg mindenkit felvesznek. Az 50 pont is simán elég szerintem, csak egy jó szóbeli kell, vagy nem tudom mi van ott, szóbeli vagy csak teszt. Annyit tudok még, hogy kell valami tesztet írni katolikus témában. (Pl Szent Margit élete) nézz utána, és szerintem simán felvesznek. Időben jelentkezz, és menni fog. Sok sikert! Ui. Egy szintén nyolcadikos diák :) ennyit tudtam segíteni
2020. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hali,

Èn a margitba jártam két évig (majd átmentem máshova)


Szerintem ne parázz rá, a szóbelin esetleg ezt említsd meg.

Nem olyan nehéz bekerülni (legalábbis én nem éreztem annak annó, bár az még az előző vezetés alatt volt... a húgom most oda jár, neki az írásbelije jobb lett, ugyanakkor a jegyei rosszabbak voltak.)


Ha vallásos vagy annak örülnek, ha nem, akkor lehet nem árt ha egyszer-kétszer a nevezetesebb Bibliai történeteket átfutod.


(Tőlem annó egy ilyenbe kérdeztek bele, odaadták kinyomtatva, majd kérdezgettek belőle. Én már ismertem a részt, de ha ismeretlenül kapod meg lehet ijesztő lesz...


Nem tudom, h még ilyet csinálnak-e, én annó 2014-ben felvételizetem... de fáj leírni, h milyen régen 😂)


Sok sikert! 😊

2020. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!