Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van akinek rossz volt a...

Van akinek rossz volt a középiskola?

Figyelt kérdés
Pl kiközösítették, egy barátja sem volt, piszkálták. Ilyesmikre gondolok.

2020. jan. 26. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos mindig van olyan. Bármilyen jó közösségben van olyan, aki saját maga vagy mások miatt kívülálló:(
2020. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Főként az általános iskola volt ilyen, abból is a felső tagozat. Akik az alsóban a barátaim voltak, azok adták felsőben a legnagyobb pofonokat (képletesen). Utána jött egy év középiskola, az sem volt valami jó, vannak kellemetlen emlékeim, szerencsére csak egy évig tartott, iskolát váltottam. Utána sem én lettem az osztály középpontja, egy szürke senki voltam, de legalább nem bántottak, egy-két emberrel sikerült olyan barátság közeli állapotban is lennem.
2020. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
nekem simán katasztrófa volt. Még úgy is, hogy voltak barátaim..
2020. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Legalább nem vagyok egyedül ebben a dologban :(
2020. jan. 26. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!