Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem Ezek közül bárhova?

Van esélyem Ezek közül bárhova?

Figyelt kérdés

középiskolai felvételi,

-hozott pont:47

-matek írásbeli:35

-magyar írásbeli:37

eötvös, apáczai, szinyei merse pál, kosztolányi, újbudai józsef attila, 2.rákóczi, MIG



2020. jan. 26. 21:43
 1/4 anonim válasza:
Szia a legtöbbe van esélyed bekerülni. Kosztolányi biztos felvétel, Rákócziba a tagozattól függ, Szinyeibe ugyanúgy szinte biztos, Apáczai és Eötvös pedig elég valószínű. Fontos ne az alapján írd meg a sorrendet, hogy "hova fognak felvenni" hanem, hogy hova szeretnél menni.
2020. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nagyon megnyugtattál mert nekem azt mondták hogy 72 pont lószarra se lesz elég. Várom azért mások véleményét is!
2020. jan. 27. 20:47
 3/4 Basketballgirl ***** válasza:
huu hat én tenyleg nem szeretnelek elkeseriteni de ejg, apaczai, mig-be azert nagyon nem biztos hogy eleg a 72 pont. rakocziba szerintem eleg lehet, a tobbirol meg nem igazan tudok. a sorrendet tenyleg tetszes alapjan allitsd fel, maximum nem hivnak be szobelizni es akkor utana meg mindig lehet valtoztatni a sorrenden
2020. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
fellebbezésen kaptam még matekból és magyarból is 1-1 pontot szal így 74, főleg a József attila érdekelne
2020. febr. 8. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!