Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 25 oldalt, amiben vannak...

25 oldalt, amiben vannak kisebb definíciók, mennyi idő megtanulni (neked)?

Figyelt kérdés
Jogi szövegről lenne szó.
2020. jan. 27. 01:51
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

1-2 hónap.

Nekem érettségire 1 magyar tételt (átlagosan 2 oldal volt kézzel kiírva nekem) 1 napba tellett. Viszont ez csak a 6-7. tételig működött, utána elkezdtem elfelejteni az elsőket, így ismételnem is kellett már. Nagyjából a 12. tétel körül elértem oda, hogy napi 7-8 órát vett el csak az ismétlés (azoknak a tételeknek az átnézése amiket az elmúlt 11 napban tanultam). 15. tételig tudtam megtanulni őket, itt már nem jutott arra idő hogy újnak nekiálljak. De a magyar tételek egy részét ki lehetett logikázni, a magolandó rész 15-20 oldal lehetett. Ezen a mennyiségen nem tudtam magam átvergődni sehogy. 25 oldalnyi definíciót ha meg kellene tanulnom, akkor arra szerintem legalább 1 hónap kellene, de az sem biztos hogy valaha is be tudnám verni a fejembe egyszerre mind a 25 oldalt.

2020. jan. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
1 nap. De nyilván mivel ismétlés nélkül nem maradna meg, így 2 nap. Ha nagyon száraz a szöveg, és nehéz a nyelvezete, akkor 3. De ez a max.
2020. jan. 27. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Mint a másodiknak. 1 nap tanulás, 1 nap ismétlés. Ha unalmas, akkor +1 nap számítógépes játék. :D
2020. jan. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
1 nap
2020. jan. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Jogból egy élet is kevés lenne, rühellem. Ugyanez kémiából, biológiából vagy informatikából 1 nap.
2020. jan. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
1 nap; plusz 1 nap ismétlés.
2020. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nagyjából 3 napra saccolnám, max 4 szerintem. De lehet amúgy, hogy 1, másfél, vagy kettő nap alatt is meg lenne. De szal szerintem max 4. Szal szerintem minimum 1 , maximum 4 nap. Bár, jogival nincs tapasztalatom, de szerintem 4-nél több akkor se nagyon kell. Szal azt nem tudom pl, hogy mennyire száraz, meg "tömény" a szöveg. De a nem jogi az pl kevesebb nap alatt is meg tud lenni, szóval szerintem helytálló a max 4.
2020. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!