Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Berzsenyi Dániel Gimnáziumba...

A Berzsenyi Dániel Gimnáziumba behívanak szóbelire/ van esély hogy felvesznek?

Figyelt kérdés

73 írásbeli és 49 vitt pontok a humán osztályra

Angolból 5-ös voltam mindig is szóval remélem hogy a szóbeli jól sikerül.

Szerintetek van esély rá hogy közepes szóbelivel is felvegyenek?



2020. jan. 27. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog menni.
2020. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennyi ponttal tuti behívnak. Ha nem cseszed el nagyon a szóbelit, akkor úgyis 40+-ra fognak pontozni(nagyon magasak szoktak lenni a szóbelire adott pontok), és akkor jó eséllyel indulsz. Engem annó humánra 65+50+49 ponttal vettek fel.

Csak egy kérdés így a végére: ha humánra jelentkezel, akkor hogy jön a szóbelihez az angol ötösöd?:D

2020. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

A szóbelire behívás esélye 100%. 2 éve, mikor én felvételiztem, humánra 103 pont volt a minimum határ - ez azóta sem változott sokat. :D

Csatlakozom az előttem szólóhoz, a Berzsenyiben kifejezetten korrekten pontoznak a szóbelin: ha látják, hogy készültél, van háttértudásod, amit saját gondolatokkal ki is tudsz egészíteni, sima ügy lesz. :)

Készülj fel töriből a négy nagy tételből, illetve számíts arra, hogy magyarból egy verset vagy szöveg(részlet)et kell elemezned.

Sok sikert! ;)


Egy humános berzsenyis

2020. jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2020. márc. 4. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!