Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pannon Egyetem Programtervez...

A Pannon Egyetem Programtervező Informatikus szakon van eseleg valamiféle felkészítő / korrepetálás a matekos órákra?

Figyelt kérdés

Nyilván ott vannak az órák, amelyekre minden esetben bejárnék. Viszont ha esetleg nem értenék valamit, akkor van alkalmam kérdezni, a tanártól plusz anyagot / könyvcímeket kérni, esetleg többen összeállni, gyakorolni?


A kérdés, hogy teljesen magamra hagy-e az egyetem, vagy van-e esélyem megtanulni, megérteni az anyagot. Főként ezen az oldalon mondják, hogy mennyire nehéz és vértizzadós a matek és nekem nem nagyon tetszik ez a hozzáállás, azért kérdezem.



2020. jan. 28. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Van. Az első héten több tárgyból is szintfelmérők vannak, és ha nem ütsz meg rajta egy adott szintet, akkor az első félévben egy matek felzárkóztató órát fel kell venned. De persze, közben menni fog a matek oktatása mindenki számára, Analízis I. tárgy alatt.
2020. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De ha letöltöd a tantervet, akkor ott látni fogod az 1. féléves modelltanterv első sorában ott van hogy "Matematikai alapozó".
2020. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Illetve még annyival egészíteném ki, hogy az Analízis I.-ből év közben vannak (legalábbis 2 éve még voltak) kiegészítő órák, amolyan korrepetálások, azok számára akiknek nem megy annyira az anyag.

Amúgy a Pannonon nem annyira durva a matek, sőt. Nekem középiskolában szinte végig hármasaim voltam belőle, itt meg az Analízis I. 3-as, a II. pedig 4-es lett úgy, ahogy ZH-k és a vizsga előtt tanultam csak rá 1-2 napot.

2020. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, ez sokat segített. Köszönöm!
2020. jan. 28. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!