Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Titeket hány ponttal vettek...

Titeket hány ponttal vettek fel a Boronkayba?

Figyelt kérdés

Félek hogy nem fognak felvenni.

Most írtam felvételit, összesen 82 pontom lett(a magyar 44, a matek 38 pontos).

100 pont a hozott pontom.

Környezetvédelmi szakra szeretnék bejutni.



2020. jan. 29. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is oda szeretnék majd menni, nekem 80 pont lett. (matek 37 magyar 43), csak én infora szeretnék bejutni. (217 ponttal 198 pontos szakra :D)

Nyugi simán befogsz jutni :)

"Boronkaysan" számolva neked most van 220 pontod miután a matekot duplázzák, és max pontot hozol.

Környezetvédelemre idén 185 pont kellet, a nyelvi előkészítősre pedig 198 pont :)

Szóval simán bejutsz.

Amúgy ha ma nézted meg a pontot a Boronkayba lehet hogy láttuk is egymást :D (mert ma lehetett megnézni ugye)

2020. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást🙂

Én nem ott írtam, szóval nem találkozhattunk.

Drukkolok, hogy bekerülj te is, bár valószínűleg be fogsz.

2020. jan. 29. 20:28
 3/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Engem 181 ponttal vettek fel a sima elektronikára. Sajnos a felvételit nagyon elszúrtam, így az első helynek megjelölt gépész szakra nem kerültem be.. A honlapon már fent van a felvettek "névsora".

2020. ápr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Engem 212 ponttal felvettek NYEK környezetvédelemre.

2020. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
213-mal vettek fel anno vegyészre
2020. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!