Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hatvani Bajzások! Szerintetek...

Hatvani Bajzások! Szerintetek 44 pontos felvételivel és négyes átlagal van esélyem bekerülni oda?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre köszi!

2020. febr. 1. 15:37
 1/1 anonim válasza:
100%

Szinte ugyanilyen pontszámmal és jeles átlaggal jelentkeztem. Végül általános szakra vettek fel, de ehhez fellebbeznem kellet, azt ajánlom te is tegyél így, ha nem sikerülne, esetleg ha megpróbáltad a nyelvi tagozatot ahol ugye kell szóbeli akkor van esély rá, hogy általánosra még felvesznek ha más tagozatra nem is. Én egyébként úgy érzem nem sokat veszítettem azzal, hogy nem voltam humán vagy matek, fizia tagozaton, 11-ben már fakultációt kell felvenned és addig is nem kell minden évben vizsgáznod az adott tagozat jobban tanult tantárgyaiból. (Pl. Humánon kellett magyarból (külön irodalom és nyelvtan) + történelem) Általánoson nem volt ilyen, legalábbis akkoriban. :D

Sok sikert hozzá! Írj még nyugodtan, ha van kérdésed, most vagyok végzős.

2020. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!