Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskolákba van ezek...

Melyik iskolákba van ezek közül esélyem, ha 79 pontos lett a felvételim, és végig kitűnő voltam? -Illyés Gyula -Városmajori -2. rákóczi ferenc -józsef Attila -Móricz Zsigmond -Schiller -Nagy Sándor

Figyelt kérdés
2020. febr. 1. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
a városmajor és az illyés az felejtős a 2. rákócziba ez egy átlagos pontszám a jóska ha az újbudai akkor legyen jó a szóbelid a móriczba a hülyék járnak ilyen ponttal ne menj oda a másik 2-t nem ismerem. remélem tudtam segíteni javaslom még h írd be az eötvöst vagy a veres pálnét!
2020. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha az Illyés és a Városmajori felejtős akkor az Eötvös és a veres Pálné is vagy nem?
2020. febr. 1. 23:28
 3/12 bbmarta ***** válasza:
Az ELTE Apáczaiba is jó esélyed lehet ilyen pontokkal szuper tanárok, nagyon jó közösség és nem versenyistálló...persze kérdés, milyen tagozat érdekel. Az Eötvös, Veres Pálné felejtős, főleg, hogy az idei felvételi könnyebb volt mint a tavalyi, így várhatóan felefelé mennek a ponthatárok mindenhol.
2020. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A 2.rákóczi Ferencről mi a véleményetek?
2020. febr. 2. 11:20
 5/12 anonim ***** válasza:

79 ponttal mindegyikbe van esélyed, a hozott jegyeid is jók. Mondjuk az Illyést nem ajánlom, főleg ha Bp-ről akarnál kijárni oda. Minek? Ha budaörsi vagy, akkor oké. A Városmajori kapásból jobb. A többi kicsit alattuk.


Más:

Persze a rangsorok sem teljesen tiszták, kis statisztikai manipuláció azért akad mindig, illetve az első 30 között alig pár százalékok jelentik a különbséget.

2020. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az agglomerációban lakok, ezért lenne jobb ha az Illyésbe kerülnék be. De ha oda nem vesznek fel akkor a 2.Rákócziba mennék legszivesebben
2020. febr. 2. 13:14
 7/12 anonim ***** válasza:
József Attilàba szerintem behívnak, a szóbelit igyekezd jól megnyomni. De ne aggódj, szóbelin segíteni fognak, ha elakadsz, nem vérre megy.
2020. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az angol nyelvi előkészítő kezdő tagozatra jelentkeztem. Itt miből kell szóbelizni?
2020. febr. 3. 19:34
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as

Ott, ha jól tudom csak beszélgetés lesz magadról, és egy Kosztolányi szöveg értelmezése.

2020. febr. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az első vagyok, én tavaly 79 ponttal jelentkeztem szintén végig kitűnő de se az illyésbe se a városmajoriba sem hívtak be szóbelizni :( most a jóskába járok és imádom!
2020. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!