Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A METU-n a kereskedelem és...

A METU-n a kereskedelem és marketing szakot hány félév alatt lehet elvégezni maximum, tehát mikor vágják ki onnan az embert? Hol lehet ilyesminek utánajárni?

Figyelt kérdés
Eredetileg 7 féléves lenne a képzés egyébként.
2020. febr. 1. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden képzést a képzési idő kétszerese alatt lehet elvégezni, teljesen mindegy, hogy hova jársz. 7 féléves képzésre maximum 14 féléved van befejezni.
2020. febr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én speciel ELTE-s vagyok, azzal kapcsolatban a képzési idő másfélszeresét hallottam, úgyhogy kicsit most összezavarodtam.
2020. febr. 1. 23:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy önköltségesen nincsen kötelező félév szám, tehát addig, ameddig tudsz fizetni.

Illetve vannak egyetemenkénti szabályok, mint pl. hogy egy tárgyat csak 3x vehetsz fel, de ez egyedi dolog. Gondolom ez a METU-n nincs, hiszen pont a magasabb hallgatói létszámra játszanak, ez a tárgyfelvételi korlátozás pedig nem lenne előnyös.


Államin van csak kötelezettséged, ott tényleg a gépzési idő másfélszerén belül kell végezned.


Esetleg írj egy e-mailt a METU-nak, hátha ők bővebb információcal tudnak szolgálni, mint mi.

2020. febr. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!