Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecenben hol tudok beszerez...

Debrecenben hol tudok beszerezni fehér köpenyt, védőszemüveget és vegyszeres kanalat? (kémia gyakhoz kell majd, egyetem)

Figyelt kérdés
A tárgy leírásánál olvastam, hogy ezek szükségesek lesznek, viszont nem tudom honnan szerezhetném be őket.

2020. febr. 2. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Munkaruházati boltokban. Hatvan utcán, szoboszloi úton, méliusztéren a vörös templom mögött is van, meg sok más helyen is.
2020. febr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Először vegyenek fel, aztán majd ráér az :D
2020. febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm szépen a válaszod! :)

#2 Már felvettek, ez a második félévem.

2020. febr. 2. 17:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Köpenyt munkaruházati boltban tudsz venni, a többi dolgot (kanál, pumpett, szemüveg stb.) első gyakorlaton lehet rendelni majd és következő héten odaadják. De mintha erről egy listát küldenének is ki előtte, amin rajta vannak a felszerelések és azok árai, onnan pedig ki tudod választani, neked mi kell majd. Első alkalommal úgysem fog még történni érdemi munka, amihez kellene felszerelés, legalábbis nekünk nem volt.
2020. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Milyen szakon vagy/voltál?
2020. febr. 3. 08:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Biomérnökin
2020. febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!