Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik budapesti egyetemen...

Melyik budapesti egyetemen érdemes elvégezni a nemzetközi gazdálkodás szakot?

Figyelt kérdés

Gondolom a legjobb a Corvinus lenne, de ahogy láttam már csak angolul indítják a szakot.. Nekem pedig mire felvételizek, maximum egy B2-es angol nyelvvizsgám lesz és azzal a tudással nem hiszem, hogy boldogulni fogok.

ELTE, BGE és a METU, ami eddig a legjobban megfogott. Mindegyikről hallottam egyaránt pozitív és negatív véleményt is, szóval nem igazán tudok dönteni.



2020. febr. 3. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Elte, Bge, Metu - ebben a sorrendben. Már ami az intézmény presztízsét illeti.
2020. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Egyetertek az elsovel.
2020. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nemzetközi gazdálkodásra, de a METU-ra járok, ha a szak mellett érdekel valami a suliról, írj nyugodtan.
2020. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
METU
2020. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szak versenyképességét az adja, hogy a diploma kiadása 2 nyelvvizsga elvégzéséhez van kötve. Ezek után bármelyiken végezhetsz, mivel a multik a nyelvismereted miatt fognak alkalmazni, nem azért, amit vállalatgazdaságtanon tanultál. Az már csak egy plusz lesz, hogy van egy gazdasági affinitásod.

Ha mindenképp kéne valamit mondani ezek a sulik mellett:

ELTE-n szabadon válogathatod, hogy melyik kurzusokat veszed fel angolul, pluszköltség nélkül, a másik két egyetemen viszont nagyobb hangsúlyt fektetnek az informatikai kompetenciák fejlesztésére is.

2020. febr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!