Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eger? Eventus? Valaki? Alkalma...

Eger? Eventus? Valaki? Alkalmazott grafikus-képszerkesztő szak? Milyen? Az "alkalmasságin" mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 02:16
 1/3 anonim válasza:
Semmit, fel fognak venni, mindössze kuláknak kell lenned hogy tudd finanszírozni az 5évedet. Ja és felejtsd el a boldog ifjúkort:)
2010. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
haha, igaz csak átnézik a rajzaidat aztán ha ki tudod pengetni a pénzt amit kérnek már fel is vagy véve :) reggel 6-kor ébresztő este 19oráig bentrohadsz a suliban....mert van hogy 16óráig órád van azután 17-19 tanszoba -.-" szóval ne is álmodj lazaságról :) kimenő este fél 9-ig van, a suli elmegy a koliban viszont nagyon jó a hangulat
2010. nov. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak az érettségi utáni képzésről tudok nyilatkozni.

Jobban teszed, ha nem leszel kolis, ha nem akarsz katonai fegyelem alatt lakni. Az órák egy része lehetne jobb is, vagy egyáltalán több lehetne annál, hogy bemész és netezel. Viszont a rajzórák sokat adnak, és van még pár olyan tárgy, mint a művészettörténet, ahol kegyetlen a tanár, de jól tanít.

Felvételi abból áll, hogy viszel rajzot, meg rajzolsz csendéletet. (én konkrétan ezen kiakadtam, mert előtte tettem le egy másik iskolában a szakképesítőt, és az akt volt). Programok, amiket használni fogtok, Corel Draw, Photoshop. De jobb szeretik a Corelt, mer' az vektoros. (én játékfilm készítő szakos voltam)

2010. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!