Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik volt a nehezebb?

Melyik volt a nehezebb?

Figyelt kérdés
Az idei (2020) vagy a tavalyi (2019) felvételi volt a nehezebb? Ha tavaly 120 pont volt a behivasi határ akkor idén mennyi lesz

2020. febr. 5. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Ezt így nehéz meghatározni, de az már látszik, hogy nincs szignifikáns különbség (+0,94 pont) a két év felvételi átlagpontszáma között. Tehát én azt mondanám, hogy marad a 120 pont. De, ha figyelembe vesszük, hogy évről évre több a magas pontszámmal jelentkező az iskolába, akkor elképzelhető 1-2 pontos emelés. Ez jól látszik az elmúlt 5 év trendjén. Te amúgy kérdező, hány pontot értél el? (egy volt Jóskás
2020. febr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
74 pontot írtam 38 a magyar 36 a matek és 47 a hozott pontom tehát ez így 121. remélem hogy ennyivel behívnak már tisztára be vagyok pánikolva. ha esetleg van még infód kérlek írd le! nagyon köszönöm az eddigi segítségedet is!
2020. febr. 6. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
99% hogy behívnak. Ha mégsem, mivel, max 1-0,5 ponton múlhat, javaslom, hogy írj kérvényt az igazgatónak. Több olyan esetről tudok, hogy esélyt adott a jelentkezőnek, hogy a szóbelin bizonyítsa, hogy oda való. Hajrá!
2020. febr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszi! Mit kéne a kérvény én írni? Az számít hogy én is 11. Kerületi lakos vagyok? És hogy Buda “mintaiskolájából” jövök?
2020. febr. 9. 14:43
 5/5 anonim válasza:
A kérdező vagyok, másik fiókkal és felvettek az első helyen megjelölt osztályba!!!
2020. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!