Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten a 3. keruleti...

Budapesten a 3. keruleti keltaba hany ponttol vesznek fel?

Figyelt kérdés
Lattam hogy az 5,6.,7 ev vegi es 8.felevi jegyeket nezik.Nagyjabol nekem minden 2-es 3-as,elvetve van 4es es 5 os.Ilyen eredmenyekkel lehet eselyem oda?Szakacs es pincer szakokat jeloln meg.Azon kivul tudtok mondani velemenyt a sulirol?

2020. febr. 5. 23:41
 1/1 anonim válasza:
Szia En oda jarok Tudok segiteni barmiben ha valamit nem tudsz a sulirol Van nalunk pincer szak cukrasz es szakacs A bekasiba a Obudaiba szoc gondozo apolo es pincer szakacs Ne felj felvesznek igyis ugyis en 2es tanulo voltam korulbelul csak szobeli beszelgetes van nemis nezik a eredmenyeid ha rosszak akkor se szolnak csomo osztalytarsam bukott es ugy jott att hozzank es ugyis felvettek oket Szerintem konnyuek a tantargyak nem tanulsz tobbet mint az altalanos iskolaban En pincernek tanulok Velemeny? Nagyformak a tanarok nagyon kilehet veluk jonni a diakokkal is Jo suli nagyon aki nem tanul itt is megbukik vannak nehez tantargyak de elvegezheto ez a iskola csak tanulni kell 12/vegzos lany aki a keltaba jar
2020. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!