Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egyetem és szak illene...

Milyen egyetem és szak illene hozzám?

Figyelt kérdés
Még viszonylag messze vagyok az érettségitől és a pályaválasztástól,de már most el szeretnék kezdeni "gyúrni" az olyan tantárgyakra,amik esetleg kellenének az egyetemen,viszont még nem tudom pontosan hova szeretnék menni. Az biztos,hogy az angol nyelvvel szeretnék kezdeni valamit (mivel kéttannyelvű iskolába járok most),a matematikával és esetleg az informatikával. Ha valaki tud nekem ajánlani egyetemet,szakot akkor azt megköszönném!😅

2020. febr. 7. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

- Anglisztika BA

- Nemzetközi gazdálkodás BSc

- Gazdaságinformatikus BSc


Ezeket a következő egyetemeken:

ELTE, BCE, BME, BGE és mondjuk OE.


Az egyetem egyébként mindegy, ha nem lényeg a presztízs.

Ha mellette TDK-zol, folyamatosan tanulsz, sikereket érsz el és jó gyakornoki állást szerzel, nem számít az egyetem.

2020. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
A matek bármilyen mérnöki szakon jól fog jönni, soknál az infó is. Ezeket mindenképpen erősíteném.
2020. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Az első válaszoló retardált lehet. Anglisztikát és nemzetközik gazdálkodást ajánlani egy matekosnak?!?!?!?

Menj valamilyen informatikus vagy mérnöki szakra, esetleg matekra. Angolul mindnehol jól kell tudni.

2020. febr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!