Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Odaadják a diplomát, ha...

Odaadják a diplomát, ha kötelező fehér kesztyű helyett pirosban megyek diplomaosztóra?

Figyelt kérdés
PPKE amúgy.
2020. febr. 9. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk diplomaosztón csak a díszoklevelet adták oda, magát a diplomát a ruhatárostól kaptuk meg, mikor visszavittük a talárt a ceremónia végén. Szóval valószínűleg igen, megkapod, vagy ha mégse, kipostázzák.
2020. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rossmannban v.Dmben van fehér kozametikai kesztyű, mi ott vettük meg.
2020. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szándékosan mennék piros kesztyűben :)
2020. febr. 10. 11:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha renitenskedni akarsz, akkor meg miért érdekel, h. odaadják-e. Ez a "buli" része, nem? Még nagyobb a döbbenet és a hatás, ha nem..
2020. febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez már csak a te gondolatod, ne adj gondolatokat a számba :) Sehol nem mondtam, hogy ez volna a háttérben.
2020. febr. 11. 18:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Az alapján a két mondat alapján, amit írtál ez jött le, bocsi. Egyetemen dolgoztam, szerveztem már diplomaosztót és szinte minden évben volt egy-egy olyan hallgató, aki vállaltan ki akart tűnni a tömegből az ünnepségen. Ezért tippeltem nálad is erre.
2020. febr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!