Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME logisztikai mérnöki?

BME logisztikai mérnöki?

Figyelt kérdés
Aki oda jár annak a véleményére lennék kiváncsi. Van pl facebookos egyetemi csoport? Milyen alaptudással mentetek oda, hogy megy? Vagy aki már esetleg elvégezte, hol tudtatok elhelyezkedni vele? Kb minden érdekelne:)

2020. febr. 12. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

én 1 évet jártam oda, csak arról tudok beszélni.


színvonaltalan, sok felesleges tárgy, irreális számonkérések, alkalmatlan tanárok


de van facebook csoport...

2020. febr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanazon a karon vagyok, de másik szakon (közlekedésmérnök) viszont ismerek pár embert a logisztikusról is.

A legtöbben semmilyen ilyen jellegű alaptudással nem rendelkeztek (mint pl logisztikus okj). Csak sima érettségivel jöttek. Hogy mennyire nehéz szak, arról tudnék vitatkozni, a karon az a legkönnyebb, ezt mindenki elismeri. Sok felesleges tárgy... Hát első 1-2 évben a mérnöki alapozó tárgyak lehet, hogy feleslegesnek tűnnek valakinek, de ez különbözteti meg a BME-s logisztikai mérnököt az okj-s végzettségű logiaztikustól (ugye az egyik felső fokú, a másik közép fokú végzettségnek számít)

És igen, tényleg van Facebook csoport :D


Ezen a linken meg tudod nézni a tárgy gráfot, csak érdekesség, hogy milyen tárgyaid lesznek. Láthatod, hogy az igazi logisztikus tárgyak csak kb a 4. félévben jönnek be, ha addig kibírod, akkor jó vagy


[link]

2020. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsőn jót röhögtem. Kibukott a szakról, aztán itt fikázza XD
2020. márc. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem elég fura, hogy ennyi gépészeti tárgyat oktatnak nekik, köztük áramlástant is, kicsit olyan érzésem van, hogy nagyon átszövi ezt a szakot a közlekedés-járműmérnöki szellem. Biztos, hogy ez így jó?
2020. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!