Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Esti iskolába mi hogy mukodik?...

Esti iskolába mi hogy mukodik? Mikor tudod atmenni?

Figyelt kérdés

(Nem vagyok mar tankoteles)

At szeretnek menni egy esti suliba

Mi a véleményetek vagy tapasztalatotok?

Évközben at lehet menni?

Egy heten hanyszor kene jarni?

A szamonkeresek hogy működnek?


2020. febr. 12. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Mit csinálnàl estin? Érettségit? Szakmàt? Mert nagyon nem mindegy.

16 éves korodtól mehetsz át. Félévkor mehetsz át vagy év végén, HA átvesznek, fel kell őket hívni és megkèrdezni. Mi pont 28-an vagyunk, ez a maximum nálunk, szóval ide már nem jöhetnèl. Én szakmàt tanulok, hetente két gyakorlat van, és minden második héten egy elmélet+két gyakorlat. Ha érettsègire mennél át azt nem tudom hogy van, de ott is heti 2-3 nap van annyit tudok. Az óra nálunk úgy van, hogy hétköznap fél négytől hétig, szombaton pedig reggel fél nyolctól délig.

Véleményem: Ha maradhatsz nappalin maradj, mert estivel nincs tb-d, és dolgozni is necces mellette. Én egyébként szeretem mondjuk, csak ennek ezek a hátrànyai.

Számonkèrèsek: Nálunk nincsenek. Nincs idő ilyenekre, az oktató a nevünket sem tudja, szóval nem tudok nyilatkozni.

2020. febr. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!