Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teleki Blankáról tudnátok...

Teleki Blankáról tudnátok véleményt mondani?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, mennyire tág, milyen a stílusa...stb köszi!

2020. febr. 12. 17:42
 1/4 anonim válasza:
Nézd, ha valaki nem ír kommentet, az azért van, mert nem tudunk semmit Blankáról. Nincs esetleg Facebookod? Úgy könnyebb lenne...
2020. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De, már hogyne volna! Úgy nézekk i, mint akinek nincs? Manapság kinek nincs, de komolyan? :D Amúgy lecsekkoltam fb-n vanank fent képek, meg hogy mindenki oda menjen :D Te vagy az első válaszoló és egyetlen nem zargatlak el, jó ember vagyok :D
2020. febr. 21. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha a gimi érdekel akkor pár dolgot tudok mondani. Ha nagyon közösségi ember vagy könnyen barátkozol akkor nem lesz baj a közösséggel. Eléggé mennek a klikkesedések. Elég szervezetlen az egész iskola szóval sok türelem kell. A tanári kar változó vannakjó és rossz tanárok, az iskolában a biológia oktatás eléggé kiemelkedő.Azt hogy mennyire tág azt nem tudom mire érted. Az épület? Kicsit olyan érzésünk van mintha bármikor összedölne de az szerintem látszik rajta.
2020. febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jól megertettél igen pont erre ertettem köszi a részletes választ ment a zöld ;)
2020. febr. 25. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!