Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha javítóérettségit csinálok,...

Ha javítóérettségit csinálok, kb. mikor kapok értesítést róla, hogy szóbelin melyik napra osztanak be?

Figyelt kérdés
Tavaly végeztem a gimivel, pár tárgyból viszont újból érettségizek. A szóbeli vizsga időpontjai megvannak, de nekem jó lenne minél előbb tudnom, hogy pontosan melyik napon leszek én. Majd csak májusban, az írásbeli után fogom megtudni, hogy én melyik napon leszek, vagy van rá esély, hogy már előbb is?

2020. febr. 17. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A szóbeli beosztások az utolsó hetekben készülnek.

Hivatalosan az első vizsganap reggelén, az ünnepélyes megnyitáson (a behívón esetleg tájékoztató értekezlet) hirdetik ki, hogy melyik nap leszel. Nem hivatalosan lehet, hogy elárulják neked a tervet az előző héten, de az akkor si csak terv, nem veheted rossz néven, ha változik.

A vizsgaszabályzat szerint a szóbeli vizsga beosztását a bizottság a nyitóértekezleten fogadja el.

Tehát még májusban sem fogod megtudni, csak júniusban.

2020. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez tavaly így volt, emlékszem, csak akkor még a gimnázium tanulója voltam. Viszont most már nem. Tulajdonképpen külsős vagyok (ráadásul nem is ugyanazon az iskolán keresztül intéztem az egész újraérettségizést). Ebben az esetben sem tudom meg előbb?
2020. febr. 17. 14:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont ugyanazok a szabályok vonatkoznak a külsősökre, hiszen a bizottság akkor ül össze.
2020. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!