Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Közlekedésmérnökként végzettek...

Közlekedésmérnökként végzettek, hol helyezkedtetek el?

Figyelt kérdés
nem azt mondom, hogy nem tudok elhelyezkedni, csak kíváncsi vagyok, hogy ki hol, mennyi idő alatt helyezkedett el diploma után.

2020. febr. 17. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
A végzés után 5 hónappal nemzeti közlekedési hatóság, azután közlekedési felügyelet, majd volánbusz. Végül egy biztosító társaságnál kötöttem ki.
2021. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Az érdekelne, hogy hogy biztosítónál kötöttél ki? nem volt jó a fizetés?
2021. szept. 3. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Pontosan. Sajnos a fizetés egy vicc volt, hiába a hivatástudat. Így visszagondolva bánom nagyon, hogy az első 6-7 évemet “elpazaroltam”.

Persze ez nem minden szakiránnyal van így. A logisztikusok jobban keresnek pályakezdőként is, viszont sok ismerősöm pályát váltott onnan is a stressz/kiégés miatt.

2021. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem. És mégis mekkora fizetésekről volt szó? Nekem asszem szerencsém volt, mert kezdőként megvan a nettó 300.
2021. szept. 3. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
MÁVnál vagyok több év óta nettó 240 nettóért, vicc 2017ben volt nettó 200 ezer a fizu. Tehát 6 év alatt mindössze 20%ot emelkedett a fizetésünk. Az infláció meg legalább 100%ék volt ennyi idő alatt. Tehát nagyon megbántam ide jöttem. Talán annyi, hogy elmondhatod MÁVos mérnök vagy, és ez vidéken státusz, de aztán ennyi. Szüleimnél élek, mert magam már éhen pusztultam volna. :((((
2023. febr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!