Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci gimnáziumok vélemény?

Miskolci gimnáziumok vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jövőre felvételizek, többnyire ezekre a gimnáziumokra lennék kíváncsi:

Fráter

Földes

Avasi

Lévay


Azok irjanak akik valamelyik suliba járnak/jártak! Előre is köszönöm!



2020. febr. 17. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Tökmindegy melyiket választod. Árnyalatni különbségek vannak. Bár ha mondasz néhány konkrétumot akkor tudok segíteni.

Milyen szak érdekel?

2020. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nem igazán gondolkodtam el a szakokon, többnyire általánosságban érdekel hogy mennyire nehéz bekerülni, mennyire szigorú, milyen maga a "közösség" stb..
2020. febr. 18. 13:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a Földesről tudok nyilatkozni. Nem szerettem, irreális elvárások voltak, azt sem vették figyelembe, hogy milyen szakra szerettünk volna specializálódni. Vannak brutális szívatások is, bár ezek csak megtanítanak az életre. Tudni kell sokat blöffölni.

A közösségről meg annyit, hogy ugyanúgy megtalálhatók a sznobok és a jófejek is:)

2020. jún. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!