Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet még belőlem valami? Van...

Lehet még belőlem valami? Van esélyem?

Figyelt kérdés

11.osztályos vagyok és az első félévet elrontottam.3,90 az összátlagom! Most még egy történelem témazárót is elrontottam,remélem karó nem lesz.Ha karó,akkor 2,40 lesz az átlagom belőle,de ha sikerül összeszednem magamat,akkor egy négyest talán összehozok év végéig.

A fontosabb tárgyakból nagyrészt hármas vagyok,irodalom egyedül négyes.Az én hibám,sz@rtam az egészre.


Még van esélyem egyetemre kerülni? Marketing érdekel és nagyjából 350pont kéne,hogy felvegyenek.



2020. febr. 18. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Marketingre emelt érettségi kell nyelvből vagy matekból vagy töriből, valamelyiket tudod vállalni? A nyelvekkel hogy állsz? Egy nyelvizsga nagyot tud dobni a pontjaidon, ismerek olyat, aki a sulis tárgyakkal nem foglalkozott,épphogy 3as érettségik, de a nyelveket nagyon nyomta és egy közép olasszal és egy felsőfokú angollal simán bent volt gazdálkodás menedzsmenten a BGE-n. Mondjuk ez egy kicsit igazságtalan a jól érettségizőkkel, de nem nyelvvizsgázókkal szemben.
2020. febr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Középfokú nyelvvizsgám van,de nyáron egy felsőfokúval is megpróbálkozom.Matekból emelt érettségit szeretnék,illetve informatikából vagy angolból még egy emeltet.Duplázásról hallottam,de ahhoz nagyon jól kéne sikerülnie az érettségiknek.
2020. febr. 19. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!