Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudja esetleg valaki, hogy...

Tudja esetleg valaki, hogy számolnak-e és hogyan diplomából felvételi pontokat?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem SE-ETK-ra, levelezőre. Fel is töltöttem a diplomámat és ma meg akartam keresni, hogy hány pontot ér. Sajnos csak azt láttam, hogy megváltozott a felvételi feltétele, de azt nem, hogy így elfogadják-e a diplomámat (egészségügyi) vagy sem. Valaki esetleg tudja, hogy van-e ilyen kalkulátor? Vagy emeltet kellett volna tennem?

2020. febr. 20. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

a Figyelem! c. pontot olvas el, ott van leírva, mi a teendő.

2020. febr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

SE-ETK alapképzésen nem számítják be a diplomát, az érettségi eredményből számítanak pontot. Azonban nem feltétel a pontszámításhoz az emelt érettségi.


Tekintettel arra, hogy van diplomád az kiváltja az emelt érettségi feltételt, viszont a pontszámítás nem a diplomából hanem választható érettségi tárgyak eredményéből történik + nyelvvizsga, okj stb.

2020. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm a választ. Akkor ezeket be lehet még írni, utólag pótolni? Vagy azt hitelesítésig kellett volna?
2020. febr. 20. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!