Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kivel menjek el a szóbelimre?

Kivel menjek el a szóbelimre?

Figyelt kérdés
Szülővel, testvérrel, esetleg baráttal el lehet menni? egy középiskolai szóbeliről lenne szó. ti kivel mentetek?

2020. febr. 22. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem elkisert a noverem. Nekem megnyugtato volt a jelenlete, de megse ereztem gaznak, mintha a szuleimmel mentem volna (az se lett volna gaz, csak olyan idosen en annak ereztem volna)
2020. febr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%

Magam, ez nagyon gáz, ha szülő kísér, fóleg be az iskolába... Elvihet a suliig, be nem kellene mennie...


De milyen szóbeli van most?? Előrehozott érettségi?? Annak júniusban lesz.


Vagy nyelvvizsga? De az meg nem "középsulis".

2020. febr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Középsulis felvételi szóbeli része gondolom. Én nem hívnék magammal kíséretet. Elvonja a figyelmet.
2020. febr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen felvételi szóbeli. Köszönöm a válaszokat
2020. febr. 22. 09:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Vidd valamelyik nagyit, ő biztosan ráér.
2020. febr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ezesetben 14 évesen nem gáz anyud sem, nálunk mindenki vele ment
2020. febr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem az apukám jött el, és szinte mindenkivel volt szülő vagy idősebb testvér. Nem gáz egyáltalán, ha elkísérték.
2020. febr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia:) Én anyukámmal fogok menni szóbelizni, ciki vagy nem ciki nem érdekel :D Legalább nem fogok annyira parázni
2020. febr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!