Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak hogy ne bukjak...

Mit csináljak hogy ne bukjak meg semmiből?

Figyelt kérdés
Alsóba kitünő voltam, 5.-től elkezdtek romlani a jegyeim. 3-as 4-es között voltam, aztán 8.ba már elég sok kettesem lett. Ehhez képest a felvételit jól megirtam. Felvettek középsuliba logisztikára. Most vagyok 9.-es de egyszerűen nincs kedvem tanulni. Félévkor nem buktam semmiből. Most már fizikából is meg matekból is csak 1-1 egyesem van. Mindig belegondolok, JÓ most tanulok. De nincs kedvem. A többi tantárgyból 3-4-5 jegyeim vannak. Figyelek órákon, de a matekot meg a fizikát nem tudom megyjegyezni. Mit csináljak?? Most kaptam ki azt a matek dogát, és 0 pontos lett... Pedig nem vagyok egy hülye gyerek, mindenki mindig mondja.

2020. febr. 26. 12:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Az is eléggé idegesit, hogy a haverjaim közül ez a dolgozat senkinek nem lett 1.-es. Csak nekem. :(
2020. febr. 26. 12:44
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Nem a telefonon csicskulni, meg kockulni a gép előtt, hanem tanulni, magolni! akkor nem fogsz megbukni! Ennyi!
2020. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Gyártósoron 3 műszakban mindig lesz hely az ilyen - most nincs kedvem tanulni - arcoknak! Lebegjen ez a szemed előtt!
2020. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Járj el tanárhoz, regisztrálj a matekingre, nézdd meg neten, youtubeon mit hogy kell. Kérj segítséget. Ha nincs kedved, nem akarod, akkor meg halott ügy. Esetleg nézz, olvass motiváló dolgokat, hátha megjön a kedved.
2020. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Az hogy órán figyelsz lócart sem ér ha alapból nem vágod a matekot mag a fizikát. Még a hármas is xar, főleg ha például töriből van. Matekhoz le kell ülni minden nap és az összes megcsinált feladatot újra csinálni, doga előtt minden egyes feladatot újra megnézni. Nem vagy hü**e hozzá, csak kibaxott lusta vagy. Ülj már le és tanulj, ne legyél egy csicska egy gyárban. Vagy legyél inkább, az ilyen mindenhezz nincs kedvem embereknek ott a helyük.
2020. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!