Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Vásárhelyi Pál Kereskedelmi...

A Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakgimnáziumba mire számíthatok szóbelin?

Figyelt kérdés
Minden érdekel! Hányan vannak bent, mivel készüljek, milyen kérdéseket tesznek fel, és úgy mindent írjatok le kérlek❤️ Köszi szépen😁

2020. febr. 26. 19:34
 1/2 Szili_27 válasza:
Hogy sikerült ?
2020. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon rég néztem fel erre az oldalra, de remélem segít pár embernek, ha megválaszolom a saját kérdésem.


A szóbeli nagyon egyszerű volt. Egy rettentő aranyos fiatal nő szóbelizetett. Kezet fogtam vele, bementünk, kérte hogy meséljek minden féléről, én pedig ezt tettem. Magyar és matematika füzetet kellett vinni, amiből az egyiket otthon is felejtettem azzal a lendülettel, de a nő megnyugtatott hogy nem von le érte pontot.

A szóbelin olyan vizekre tereltem a témát ahol otthonosan mozogtam és még néhány rajzomat is megmutattam ami (én legalábbis úgy éreztem hogy) tetszett a hölgynek.

A további részben el kellett olvasnom egy szöveget, amit utána értelmeznem is kellett. Bele kérdezett párat a szövegbe, hogy mi volt egy egy karakternek a motivációja és ennyi volt.


Az iskola egyébként remek, viszont nagyon nagyon alacsonyak a ponthatárai, emiatt olyanok is bekerülnek akiket csak ide vettek föl. Azoknak ajánlom ezt az iskolát akik kereskedelmi irányban szeretnének továbbtanulni, mert kislátókörű véleményem szerint itt egészen jól megszerezheted ezt a fajta tudást.

2021. jan. 4. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!