Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány ponttal vettek fel...

Hány ponttal vettek fel titeket a Jedlikbe?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma voltam a Jedlikben szóbelizni a német nyelvnél. 66 pontot írtam az írásbelin(elrontottam sajnos), és 50-ből 41,5 pontot viszek. A szóbelim szerintem egész jó lett.Ezalatt azt értem, hogy ment a beszélgetés folyamatosan, viszont lehet, hogy a nyelvtani résznél nem mindegyiket fogalmaztam meg pontosan. Szerintetek van esély erre a gimire? Titeket hány ponttal vettek fel oda? Köszi a válaszokat!:)

2020. márc. 3. 17:29
 1/3 anonim válasza:

Szia! Tavaly német tagozatra az utolsó felvettnek 70,7 pontja volt. Ez már a végső pontszám, amiben az írásbeli, a hozott és a szóbeli pontok is benne vannak.

Szóval tippeld meg, hogy hány pontot kaphattál a szóbelire, és akkor ki tudod számolni hogy neked mennyi lehet a végső pontszámod.

A képlet német tagozaton: 0,5 * matek írásbeli + 0,6 * magyar írásbeli + 0,2 * (7. év végi + 8. félévi jegyek összege a 10-10 tárgyból) + 0,25 * szóbeli(0-100p között)

2020. márc. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kevesebb írásbelivel, és hozott pontokkal is felvettek már a német tagozatra, szóval van esélyed.

Ha esetleg az ideiglenesben nem vagy benne az első 15-ben (amennyit felvesznek oda), akkor sem kell izgulni, mert sokan fognak kiesni (matek tagozaton ideiglenesben 19. voltam, és harmadikként vettek fel).

2020. márc. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2020. márc. 16. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!