Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Művészeti iskolákban a gépeket...

Művészeti iskolákban a gépeket illetve a szoftvert/szoftvereket biztosítják? (MOME)

Figyelt kérdés
Gondolkoztam a MOME animáció szakán. Jelenleg a tabletemen csinálok animációkat, nem az általunk használt programmal, illetve nem is hinném, hogy a laptopomon simán elfutna. Az iskola biztosítja az ehhez szükséges felszerelést vagy nekem kell mindenre beruháznom magamnak?
2020. márc. 5. 18:19
 1/2 anonim válasza:
100%
Nem vagyok MOMÉS, de voltam a nyíltnapjukon, és elég korszerű az egyetem, hisz nem rég újították fel. Szerintem biztosítanak, mindenesetre ha komolyan gondolod, szerintem érdemes beruházni egy saját laptopra és egy digitalizáló táblára, mert a jövőben biztosan szükséged lesz rá, persze tableten is el lehet boldogulni egy ideig. Én ingyenes programokat használok, mint a Krita és a Blender és szerintem azokkal is lehet kreatív dolgokat létrehozni.
2020. márc. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem animációra járok, szóval lehet ott máshogy megy, ez csak az én tapasztalatom. Néha lehet kölcsön kapni ezt azt, például rajztáblát vagy fotós kellékeket, de egész számítógépet nem fogsz kapni úgy, hogy haza is viheted. A programokkal is az a helyzet, hogy csak párhoz van biztosított licensz, azok is sokszor a program régebbi verziójához. Azt viszont nem várják el, hogy megvedd a programokat feltétlenül, elég az ha valahogy hozzájutsz (osztálytársak közt szoktak körbe menni a telepítők), vagy használsz egy alternatívát. Csak azt mondják mindig, hogy ha munkába állunk akkor már feltétlenül eredeti programot használjunk, de ez egyértelmű:)
2020. máj. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!