Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek hogy ment a Madáchba a...

Kinek hogy ment a Madáchba a szóbeli?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, kinek hogy ment:) Illetve hogy hány pontos központival jelentkeztetek, melyik tagozatra, hanyadik helyen jelöltétek be, és hogy éreztétek, hány pont lesz a szóbeli?

2020. márc. 7. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én 86 pontos központival, csapnivaló angoltudással elsőnek jelöltem meg a francia szakot, és láttam, hogy a magyar részre megkaptam a max pontot, és úgy éreztem, hogy az angol is kivételesen jól ment. Mi is tudhatjuk a te statisztikákat? <3
2020. márc. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Na Madachba mentetek végül? Remelem nem, mert rémes az az iskola. Lepusztult épület, zsarnok tanárok akik le se adják az anyagot ellenben mindennap számonkérés van mindenből kb. Egy nap 3-4 dolgozat a minimum nálunk pl, ebből sokszor a fele TZ...ja és a feleles nincs benne. A mi osztalyunkat 2 tanár is “tanította “ akik alkoholistak voltak, ez nem ritka a Madáchban. A közösség mint olyan nem létezik, csak klikkek, elzüllott, ostoba, durva, drogos, cigis diákok a többség. Aki nem , az is problémás többnyire. Ne menjetek oda ha jót akartok. Én is elmentem már onnan.
2020. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!