Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem MÉK karon...

Debreceni Egyetem MÉK karon akkor menni kell holnap órákra vagy nem? Semmit sem mondanak egy levelet sem képesek írni.

Figyelt kérdés
2020. márc. 11. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem tudják. Nem jött ki az a rendelet ami a pontos intézkedéseket határozza meg. A legtöbb egyetem vezetősége azt várja.
2020. márc. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
A rendelet megjelent a MAGYAR KÖZLÖNYBEN. Tehát holnaptól nem lehet órákat tartani egyetemeken, csak távoktatás lehetséges.
2020. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat remelem ok is felfogjak ezt, mert a tanarunk irt holnap zh meglesz tartva :(
2020. márc. 11. 19:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A magyar közlönyben megjelent egy rendelet így. Abban írják le, hogy a rendkívüli intézkedésekről egy külön rendelet fog megjelenni. Azt várják épp az intézmények. Ebben fogják pontosítani hogy mikortól és hogyan. Addig az egyetemek saját hatáskörükben (ahogy pl győrben) dönthetnek úgy, hogy tavaszi szünetet rendelnek el vagy hasonlók. Több intézmén azonban megvárja a hivatalos rendeletet és utána tájékoztat. Ami tényleg nem szerencsés, de ez van.
2020. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A közlönyben csak annyi jelent meg, hogy veszélyhelyzetet hirdettek ki.
2020. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
*megjelent így van - Akart lenni az első mondat vége.
2020. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A Károlit a mai nappal már bezárták és a kollégiumban sem lehetnek péntektől.
2020. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor holnap nem kell menni?
2020. márc. 11. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!