Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Titeket is...

Egyetemisták! Titeket is köteleznek, hogy a kollégiumból a cuccaitokat is el kell vinnetek? Ennek mi értelme?

Figyelt kérdés
Felháborító, hogy a cuccok nem maradhatnak a kollégiumban! Nem találni ember a szállításra, teljes a káosz nálunk! Miért kell teljesen kiüríteni a kollégiumot? Akkor ennyi erővel minden házat ki kell majd?

2020. márc. 12. 11:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk -Győr- az egyetemhez tartozó kolikbol csak azokat a cuccokat kell elvinni, ami mindenképp kell(het) otthon

A katolikus kolibol MINDENT ki kell pakolni

2020. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fertőtlenítik a kollégiumot, s nem szeretnék, ha utána reklamálnál, mert a fertőtlenítő miatt valamid tönkre ment.
2020. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is szerencsére csak a fontosabbakat. A fullos kiköltözés ilyen hirtelen tokre érthető hogy csomo mindenkinek nem megoldhato... nem is értem hogy gondolták. Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültetek....
2020. márc. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha később bedurvulna a helyzet, akár karanténként is használhatják a kolikat, ezért kell kiüríteni. De nálunk pl. nem kellett a cuccokat elvinni.
2020. márc. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Nekünk azt mondták hogy egy komplett, cégtől megrendelt fertőtlenítés lesz az épületben. Plusz amit az előttem lévő mond - a Semmelweis egyik épületét már el is kezdték átalakítani karanténná, és itt is ezt rebesgetik.

Üdv: egy szintén szívó sorstársad.

2020. márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megértem a koli-sokat bár én nagyon nagyon régen voltam egyetemi kollégista de azt tudom, hogy már ilyenkorra rengeteg dolgot felhalmozódik nem ugy működik, hogy egyik pillanatról a másikra a kis életteredet cuccostól azonnal hagyd el ! Nagyon sajnállak benneteket ! Egy öreg agrár kolis !!!
2020. márc. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk csak azt kellett vinni amire szükségünk lehet majd, gondolom a tietekből karantént akarnak csinálni, ha rossz lesz a helyzet, vagy valami hasonló.
2020. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
2020. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szerencsére nem kell elvinni mindent, de ez egy 1000 fős kollégium esetén 2 nap alatt kb. lehetetlen. Félév elején, mikor a koli lakóinak legfeljebb fele cserélődik, akkor is legalább egy hétig sorok kígyóznak a portán... Adminisztráció nélkül is biztos vagyok benne, hogy káosz lenne.
2020. márc. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk eredetileg úgy volt, hogy elég az otthon is szükséges dolgokat vinni, de ma bejelentették, hogy teljesen ki kell pakolni.
2020. márc. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!