Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek hova menjek...

Szerintetek hova menjek továbbtanulni?

Figyelt kérdés

2 Debreceni iskola közül vacillálok, a Szent László azon belül az angol nyelvi előkészítő,és a Csokonai Vitéz Mihály emelt töri,a Csokonaiba 51.helyen vagyok a kb.100-ból,

szerintetek van esélyem?Köszönöm a válaszokat!



##csokonai#szentlászló#továbbtanulás#debrecen#iskola
2020. márc. 12. 16:09
 1/5 A kérdező kommentje:
A Szent Lászlóban 22.vagyok és 17et vesznek fel,szerintetek oda van esélyem bekerülni?
2020. márc. 12. 16:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik iskolát sem ismerem, de a Lászlóba úgy gondolom, hogy biztos helyed van, 5-en tuti kiesnek előled. Én pesti vagyok, és itt szerintem kb mindenhová felvennének az 51. helyről is, mondjuk ott nem tudom, hogy ez hogyan működik. De én úgy gondolom, hogy 90%,hogy bekerülsz mindkettőbe. Hajrá! Majd írj, hogy hogy sikerült!
2020. márc. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor célszerű megjelölni egy gyengébb sulit is, hogy bebiztosítsd magad

Ha nem vesznek fel mész a gyűjtőbe(egy hiányszakmát kell majd választanod), legalábbis az én időmben így volt(4 éve)

Amúgy szerintem van esélyed bekerülni(kivéve ha ezek magyon elit sulik(az ország másik végében lakom, nem ismerem ezeket), a nagyon elit sulikba azok kerülnek be akik támogatták a suli alapítványát(az itteni elit suliba 2 millió amitől biztosan bekerülhetsz), különben akkor van esélyed ha nagyon magas(80-90 pontot értél el,ex-osztálytársaim ennyit értek el akiket felvettek oda)


Fogalmam sincs, hogy ezt miért írtam le, de talán ad majd magyarázatot arra az esetre, hogy mi vár rád ha nem vesznek fel, illetve, hogy hogyan működik ez

2020. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Szent László !!!
2020. márc. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,majd írok hova kerültem be!
2020. márc. 18. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!