Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri így a Kölcseybe menni?...

Megéri így a Kölcseybe menni? Vagy inkább Teleki?

Figyelt kérdés

A francia 2tanra mennék, úgy, hogy bár szeretnék franciát tanulni, de biosz-kémia / orvosi irányba szeretnék menni. Nem tudom mennyire volna időm felkészülni az emelt érettségikre ezekből a francia kéttan mellett, mert azért az mégis húzós.

Vagy csináljam azt, hogy módosítsak a sorrenden, és rakjam be elé a Telekiben a biosz-kémiat?


Mindkét suliról jöhetne hideg-meleg, kérlek titeket!



2020. márc. 15. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Barátnőm a Kölcseybe jár, csak jót mondott róla. Neki az egyik volt osztálytársa a Telekibe, nem tudom milyen szakra, de ő sem panaszkodott soha.


Igazából neked kell eldönteni, hogy mi a prioritás: nem kockáztatsz,legyen mindenképp biosz-kémia, akkor Teleki.


Ha meg mered kockáztatni, hogy nem lesz meg a biosz-kémia, viszont cserébe sokkal jobban fogsz tudni franciául, akkor Kölcsey!

2020. márc. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Kölcsey erősebb, mint a Teleki.
2020. márc. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Alexa040401 válasza:

Én Kölcsey-s vagyok. Hogyha a légkör alapján döntenél...én biztos ide jönnék másodjára is.

Szintúgy a francia kéttan lett volna a cél, de nem sikerült...Ökológiára kerültem, ahol emelt biológia/kémia van. Legalábbis elvben.

Mondjuk engem ez az irány soha nem vonzott, és most is inkább a szabadidőmben franciát tanulok.


Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy szerintem érdemesebb azt a helyet választani, ami ,,szórakozás" szempontból neked jobb, vagyis ahol jobban éreznéd magad.

Ha kitartó vagy, bármit meg bírsz tanulni önerőböl :))

2020. márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 timiandi ***** válasza:

Syaa.

Én telekis vagyok és a barátnőm a kölcseybe jár francia kéttanra. Nekem azt mondta, hogy az osztálya borzalmas, szegényt teljesen kiközösítették és 1 hónapig nem ment a diákok miatt iskolába. Egy másik barátnőm már nem jár oda, ő 3 hónapig bírta emelt francia szakon, de a közösség miatt ő is váltott.

Én a telekiben franciát tanulok és borzalmasan tanítják. Szóval ezeket vedd számítasba.

2020. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a Kölcseyből jöttem el, és őszíntén mondom, ha jót akarsz magadnak, akkor nem oda mész.
2020. máj. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!