Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire esélyes a tavaszi...

Mennyire esélyes a tavaszi érettségik elhalasztása?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen olvasom azt, hogy nem tudják megtartani a májusi írásbeliket.

2020. márc. 19. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Kábé ez a 100. kérdés ebben a témában. Még senki sem tudja, hogy lesz e érettségi és hogy mikor. Hidd el hogy meg a kormány se tudja.


De hogy adjak egy megnyugtató választ amit csak azzal tudok megindokolni, hogy belenéztem a jósgömbömbe. Esély a halasztásra 12,34%. Esély a májusi érettségire 87,66%.

2020. márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D Vicces vagy! Tényleg. Jót nevettem. Eskü. Családnak is megmutattam. Ők is poénosnak tartották. Szerintem kezdened kéne valamit ezzel a tehetségeddel. :)
2020. márc. 19. 13:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem esélyes. De azért meg fogják tartani, csak kicsit később. A szeptemberi egyetemi beiratkozások szerintem nincsenek veszélyben.
2020. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az érettségi nem fog elmaradni. Legfeljebb augusztusban lesz, nem májusban.
2020. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Nekünk az osztályfőnökünk azt mondta, hogy régebben elmaradt az érettségi ( már nem emlékszem mi okból ) , és az évvégi jegyeket írtak be az érettségi bizonyítványba.

Szerintem ha már egyszer így volt , akkor van rá esély, hogy pl most is lehet, hogy így lesz. Nálunk is egyre több a fertőzött és a fiatalok is veszélyben vannak, meg amúgy is , honnan lehet tudni biztosra, hogy a nyáron jóval jobb lesz a helyzet ?

2020. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem meg az érettséginek az a lényege, hogy érettségi vizsgát tegyenek az emberek, a diplomát sem adják oda, csak ha megvan a záróvizsga és a nyelvvizsga.
2020. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 igaz!!!!
2020. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!